انتخاب صفحه

آماده سازی یک هزار بسته فرهنگی برای کودکان مناطق کم برخوردار

آماده سازی یک هزار بسته فرهنگی برای کودکان مناطق کم برخوردار

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگ و هنر گروه علمی فرهنگی و هنری خبرگزاری صدا وسیما، این بسته‌های فرهنگی شامل: کیف، کفش، نوشت‌افزار، سرگرمی و… است که بسیج کانون با کمک تعدادی از افراد خَیر آن را آماده‌سازی کرده و اولین مرحله آن روز ۶ آبان ارسال می‌شود.

آقای قاسم تنها مدیر دفتر مرکزی حراست و فرمانده بسیج کانون گفت: این اقدام به دنبال انتشار فیلمی از نیاز‌های دانش‌آموزان مدرسه‌ی عاشورای «گواتامک» استان سیستان و بلوچستان در فضای مجازی در قالب نذر فرهنگی از سوی بسیج کانون صورت گرفت.

وی افزود: هم‌زمان با سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام و شهادت امام جعفر صادق (ع) تصمیم گرفتیم نوشت‌افزار و لوازم تحصیل یک‌سال کودکان و نوجوانان مدرسه عاشورای «گواتامک» استان سیستان و بلوچستان را فراهم کنیم.

فرمانده بسیج کانون ضمن قدردانی از مدیرعامل، معاونان، مدیران‌کل و اعضای بسیج کانون یادآور شد در این امر خیر تعدادی از خیران محمدرضا زیلویی، امیر ورجینی و امیر رادسعید نیز در تهیه و تدارک این بسته‌های فرهنگی با کانون همکاری کردند.مهدی مشفق معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیز در برنامه‌ی آماده‌سازی بسته‌های فرهنگی اهدایی کانون به کودکان مناطق کم‌برخوردار کشور ضمن قدردانی از این حرکت انسان‌دوستانه گفت: در شرایط کنونی اقتصادی کشور چنین اقدام‌هایی بسیار ارزش‌مند است و معاونت توسعه‌ی کانون نیز آماده حمایت و پشتیبانی از چنین برنامه‌هایی است.

ویژه‌برنامه‌ی آماده‌سازی بسته‌های فرهنگی برای کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار کشور در کانون با حضور جمعی از مسؤولان ستادی و اعضای بسیج کانون روز ۵ آبان ۱۳۹۹ در ساختمان شهید ملک‌شامران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان خالداسلامبولی تهران برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه