انتخاب صفحه

آموزش

جدیدترین

مقالات

جدیدترین

آسیب‌شناسی تولید و اکران فیلم‌های کودک و نوجوان در ایران

در تاریخ سینمای ایران نقش‌ها و شخصیت‌های ماندگاری وجود دارد که بازیگران کودک آن نقش‌ها را ایفا کرده‌اند. بازیگرانی که در زمان نمایش فیلم در جشنواره‌ها و سینماها یا پخش آثارشان در تلویزیون آینده درخشانی برای آنها تصور می‌شد اما ...

اخبار

جدیدترین
  • بازی ها
  • محصولات فرهنگی
  • اسباب بازی

با این بازی‌ها، تقسیم کار را در خانه به کودکان آموزش بدهید

روزهای ماندن در خانه طولانی شده است و انجام تمام کارها بدون همکاری همه اعضای خانواده کار آسانی نیست. ما به شما بازی‌های ساده‌ای را آموزش می‌دهیم تا به وسیله آن تقسیم کار را به آنها یاد دهید و انجام کارهای خانه را برای فرزندان‌تان به سرگرمی تبدیل کنید.

بهترین انیمیشن های ۲۰۲۴ – ربات وحشی (The Wild Robot)

این اثر با اقتباس از مجموعه کتاب‌های مصوری به‌همین نام به قلم «پیتر براون» (Peter Brown) ساخته شده و به داستان ربات آینده‌نگر «Rozzum 7134» می‌پردازد که در جزیره‌ای متروکه ساکن است. در سفری به سمت ساحل او ناخواسته محافظت از غازی یتیم را برعهده گرفته و او را «Brightbill» می‌نامد. از این جا به بعد این ربات که به اختصار «Roz» نامیده می‌شود؛ باید سفری پرفراز و نشیب را آغاز و برای بقا در شرایط دشوار موجود به سختی تلاش کند. دراین بین او به اسراری مهم دست پیدا کرده و به‌همراه دوستان تازه برای نجات جزیره به استقبال خطر می‌رود.

اسباب‌بازی خوب چه ویژگی‌هایی دارد ؟

در این بخش قصد آشنایی و معرفی راهنمای کلی خرید اسباب‌بازی نوزاد را داریم که شما عزیزان بتوانید زمانی که قصد خرید اسباب‌بازی نوزاد دخترانه یا پسرانه را داشتید بهترین انتخاب را نیز داشته باشید.

عضویت در خبرنامه