پرفروش‌ترین‌ها

مجموعه آنی شرلی

70,000 تومان
شخصیت اصلی این مجموعه‌ی هشت جلدی آنی شرلی است. همان آنی شرلی مو قرمزی که همه‌ی ما خاطرات زیبایی از انیمیشن آن داریم. در این مجموعه داستان زندگی آنی از کودکی تا بزرگسالی روایت می‌شود. آنی شرلی دخترکی کک مکی است که موهای سرخی دارد و در یتیمخانه بزرگ شده است. او با هوش است، قوه تخیل بی حد و مرزی دارد و با امید و پشتکار سعی می کند زندگی جدیدی را آغاز کند. هر چند برای ورود به این دنیای تازه باید سختی های بسیاری را پشت سر بگذارد، ولی آینده در نظرش آن قدر زیبا و امید بخش است که برای رسیدن به آن با هر مشکلی کنار می آید.

پاستیل‌های بنفش

80,000 تومان
رمان جذاب و دوست‌داشتنی پاستیل‌های بنفش داستان جکسون و خانواده‌اش در روزهای سختی را روایت می‌کند است که پدر خانواده به بیماری ام اس دچار و از کار افتاده شده. به همین دلیل هم این خانواده دیگر پولی برای پرداخت هزینه‌های اولیه زندگی ندارد به زودی تمام اعضای خانواده یعنی جکسون، خواهرش، والدین و سگشان، برخلاف تمام تلاش‌های والدینشان، ناچار خواهند شد در یک مینی ون زندگی کنند.

دختری که ماه را نوشید!

80,000 تومان
مردم شهر هرساله نوزادی را به عنوان قربانی در جنگل رها می‌کنند و امیدوارند این قربانی‌ها باعث شود زان، جادوگر پیری که در دل این جنگل زندگی می‌کند به آن‌ها آسیبی نرساند. اما برخلاف تصور مردم شهر، زان قلبی مهربان دارد و همه‌ی نوزادان را نجات می‌دهد، آن‌ها را با نور ستاره‌ها تغذیه می‌کند و پس از مدتی به خانواده‌های خوش قلب آن سوی جنگل می‌سپارد.

مجموعه خودم می‌خوانم

100,000 تومان
توانایی خواندن و درک کلمات از اولین و البته مهم‌ترین مهارت‌های لازم در کودکان برای ارتباط با دنیای اطراف است. نیاز به تقویت روخوانی در کودکان نوآموز چالشی معمول و البته حل‌شدنی‌ست؛ اما شیوه‌ و نحوه‌ی برطرف کردن این چالش‌ موضوع به مراتب پراهمیت‌تری است. شیوه‌های آموزشی غلط و دشوار ممکن است کودکی را که تازه به دنیای حروف و کلمات قدم گذاشته، تا مدت‌ها از خواندن و مطالعه دلزده کند.

مجموعه خوب‌های بد، بدهای خوب

100,000 تومان
سوفی به عنوان زیباترین دختر گاوالدون، آرزو دارد که مدیر مدرسه‌ی مرموز او را بدزد و او در جبهه‌ی خیر امتیازات عالی کسب نماید و به عنوان یک شاهزاده خانم فارغ‌التحصیل شود. اما آگاتا، با لباس‌های سیاه و گربه‌ی خانگی شرورش کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد که به جمع شروران بپیوندد. اما وقتی دو دختر به جنگل می‌روند همه‌چیز برخلاف انتظارشان پیش می‌رود. سوفی وارد مدرسه‌ی شروران می‌شود و آگاتا در میان شاهزادگان خوش‌تیپ قرار می‌گیرد تا آداب و رسوم شاهدخت‌ها را بیاموزد.

مجموعه خانه درختی

100,000 تومان
ندی نویسنده کتاب است و تری آن ها را تصویرگری می‌کند. آن ها همیشه برای تحویل کتاب‌شان به ناشر با کمبود وقت مواجه هستند. زیرا تری علاوه بر این که کتاب‌های اندی را تصویرگری می‌کند، دانشمند هم هست و همیشه با چیزهایی که دستکاری یا خلق می‌کند، اندی، جیل (دوست شان) و خودش را به دردسر می‌اندازد، و در نهایت همه‌ی این دردسرها و راه حل‌هایشان متن و تصویر کتاب آن‌ها را می‌سازد.

کتاب به بچه ها گفتن، از بچه ها شنیدن 1

80,000 تومان
ارتباط بین والدین و فرزندان امری بسیار شخصی و خصوصی است و این خود مهارتی است كه هر پدر و مادری باید آن را داشته باشد. كتاب حاضر این مهارتها را با نقاشی‌های مختلف عملاً نشان می‌‌دهد، لذا پدر و مادرانی كه فرصت مطالعة همه كتاب را ندارند، نیز می‌توانند با نگاهی اجمالی از آن بهره ببرند

کتاب به بچه ها گفتن، از بچه ها شنیدن 2

100,000 تومان
ارتباط بین والدین و فرزندان امری بسیار شخصی و خصوصی است و این خود مهارتی است كه هر پدر و مادری باید آن را داشته باشد. كتاب حاضر این مهارتها را با نقاشی‌های مختلف عملاً نشان می‌‌دهد، لذا پدر و مادرانی كه فرصت مطالعة همه كتاب را ندارند، نیز می‌توانند با نگاهی اجمالی از آن بهره ببرند

کتاب به نوجوانان گفتن،از نوجوانان شنیدن

100,000 تومان
کتاب «به نوجوانان گفتن، از نوجوانان شنیدن ۳» کتابی است که مسائل و مشکلات دوره نوجوانی را مطرح می‌کند و به سؤالات والدین در مورد نوجوانان پاسخ می‌دهد. نویسندگان این کتاب را بر اساس کارگاه‌های آموزشی بسیاری که در نیویورک و آیلند برگزار کردند نوشتند. در این کتاب با شناخت احساسات، مجازات کردن یا مجازات نکردن، پیدا کردن راه حل، پدر و مادر و جوانان باهم، مسائل جنسی و مواد مخدر آشنا خواهید شد.
سبد خرید
فیس بوک تویتر ایمیل linkedin واتس آپ واتس آپ تلگرام
فروشگاه کاوز دارای اپلیکیشن اندروید اختصاصی است، شما میتوانید این اپلیکیشن را از اینجا دریافت نمایید : دریافت اپ موبایل
فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من