راه اندازی نسخه اولیه وب سایت کاوز – آذر 1398

توسط | 29 فروردین 1401 | وبلاگ | 0 دیدگاه

آغاز مسیر

سفرهای بزرگ با برداشتن اولین قدم آغاز می‌شوند. تنها کافی است به قدم برداشتن ادامه بدهید.

همیشه دوست داشتم مالک یک برند بزرگ و جهانی در زمینه تولید ربات و ابزارهای هوشمند باشم که مانند شرکت های تراز اول دنیا در لبه تکنولوژی حرکت بکنه (کاوز مسیری برای پیمودن).  تصمیمی گرفتم کارم رو با انتخاب نام کاوز (چرا کاوز ؟) به عنوان برند، ثبت دامنه kavez.ir و راه اندازی وب سایت شرکت آغاز بکنم. دو مجله کودک و نوجوان و مجله رباتیک و هوش مصنوعی رو هم به منظور تولید محتوای مرتبط جهت برند سازی و سئو راه اندازی کردم و سعی کردم با داده های اولیه پرش کنم.

چرا مجله کودک و نوجوان ؟

خوب دلیل اولش اینه که برای هر تغییری در جامعه باید از کودکان شروع کرد. و ما هم سعی کردیم تا با جذب و پرورش کودکان در حوزه هوش مصنوعی و رباتیک، نیروهای آینده برای این حوزه رو جذب کرده و آموزش بدیم.

دلیل دوم هم این بود که چون در شروع کار منابع (منابع مالی و نیروی انسانی)، و تکنولوژی ها و زیرساخت های لازم رو در دسترس نداشتیم سعی کردیم تا با ورود به حوزه آموزش رباتیک و همش مصنوعی به کودکان و فروش اسباب بازی هوشمند و ابزارهای کمک آموزشی در این حوزه منابع لازم را فراهم کنیم.

آینده ای روشن

کاوز مسیری طولانی است که ما در ابتدای آن قرار داریم. راهی پر پیج و خم که قدم بر داشتن در آن به تنهایی ممکن نخواهد بود. کاوز قصد دارد هوش مصنوعی را برای تحقق بخشیدن به اهداف و ارزش های متعالی و خدمت به نوع بشر به خدمت بگیرد. رسیدن به این مقصود نیازمند جذب، تعلیم و تربیت نیروی انسانی متخصص، متعهد و با ایمان است که از مشکلات و موانع موجود در مسیر هراسی به دل راه نداده و جسورانه و قدرتمند به قدم برداشتن ادامه دهد.

بی تردید رسیدن به این مقصود نیازمند تبعین اهداف کوچکتر به همراه مسیر حرکت و برنامه ریزی دقیقی است که مرحله به مرحله ما را به هدفمان نزدیکتر نماید. از این رو کاوز در ابتدا با طراحی، تولید و فروش انواع اسباب بازی فکری و هوشمند شروع به فعالیت خواهد کرد و رفته رفته به سمت تولید دیگر ابزار و ربات های هوشمند قدم خواهد برداشت.

مطالب مرتبط

یک پاسخ بنویسید

13 + 4 =